Aktualności

Pendrive 16GB – gadżet reklamowy, któremu zaufały miliony klientów

Przedsiębiorcy, którzy jednym z gadżetów reklamowych swoich firm postanowili uczynić pendrive, do wyboru mają kilka różnych pojemności przenośnych pamięci USB. Producenci tego typu akcesoriów elektronicznych oferują zarówno urządzenia o pojemności 2GB, jak i takie, które mogą pomieścić nawet do 64GB plików. Te pierwsze popularne były kilka lat temu, natomiast dziś nie cieszą się zbyt dużym zainteresowaniem. Z kolei 64GB wydaje się nam lekką przesadą, jeśli mowa o gadżetach firmowych. Optymalną opcją jest więc pendrive 16GB.

Pendrive 16GB dla klientów i partnerów biznesowych

Grupą docelową, z myślą o której przedsiębiorcy decydują się na inwestycję w gadżety reklamowe są ich klienci i partnerzy biznesowi. Promowanie firmy poprzez obdarowywanie tych osób praktycznymi urządzeniami do biura, wyposażonymi w nazwę, logo, a niekiedy i slogan reklamowy przedsiębiorstwa stanowi bardzo skuteczny, a przy tym niedrogi sposób na zyskanie ich przychylności, zaufania oraz nowych kontaktów. Za niewielką cenę można więc złożyć niemałe zamówienie na pendrivy 16GB, będące gwarancją długofalowości działania promocyjnego. Otrzymana pamięć USB ze znakiem firmowym przez cały czas użytkowania będzie ugruntowywała stabilną pozycję w świadomości klienta.

Pendrive 16GB jako firmowe narzędzie pracy

Prócz obdarowywania gadżetami reklamowymi klientów i kontrahentów, warto część uniwersalnych pendrive’ów 16GB, zamówionych u profesjonalnego producenta przeznaczyć dla pracowników firmy. I to nie tylko ze względu na odpowiednią pojemność do przechowywania i przenoszenia służbowych dokumentów, lecz dlatego, że tego typu akcesoria biurowe, spójne z ustalonym systemem identyfikacji wizualnej sprawiają, że cały zespół zaczyna utożsamiać się z firmą. Pracownicy mają więc poczucie wspólnego celu, wspólnej misji, dzięki czemu przedsiębiorstwo lepiej się rozwija, odnosi liczne sukcesy.

Znakowanie pendrive’ów reklamowych 16GB

W przeciwieństwie do niektórych gadżetów reklamowych, np. parasolek (na deszczowe dni) czy też kubków (do korzystania wyłącznie w jednym miejscu, np. biurze), pendrive reklamowy 16GB z całą pewnością będzie w ciągłym użytku – niezależnie od pogody czy miejsca. A zatem wyposażony w nazwę i logo danej firmy w 100% będzie spełniał swoją funkcję promocyjną. Współczesne techniki znakowania umożliwiają stworzenie na pendrive’ach wysokiej jakości, trwałych i niezwykle atrakcyjnych napisów i znaków graficznych.