Aktualności

Pendrive jako wizytówka firmy – sposoby znakowania

Praktycznie nikt z nas nie wyobraża sobie już pracy bez pamięci USB. Te małe urządzenia pozwalają nam na przechowywanie oraz przenoszenie różnego rodzaju plików – dokumentów, prezentacji multimedialnych, projektów, zdjęć, filmów czy też utworów muzycznych. Osoby nieco bardziej zaawansowane technologicznie używają ich również do przenoszenia wersji mobilnych aplikacji oraz tworzenia dysków startowych. Ogromną zaletą pendrive’ów jest duża mobilność – można je nosić w torebce, kieszeni, przypięte do kluczy. Jeżeli dodatkowo naniesiemy na nie logo mogą pełnić rolę wizytówki naszej firmy. Poznajmy zatem sposoby znakowania pamięci USB.

Tłoczenie

Metoda ta nadaje produktom luksusowego, niepowtarzalnego charakteru, zwłaszcza, że stosuje się ją na skórze lub ekoskórze. Poprzez tłoczenie uzyskiwane jest trójwymiarowe, bezbarwne odwzorowanie logo. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych maszyn spersonalizowane przedmioty zachowują swój elegancki wygląd. Element reklamowy jest subtelny, nie przytłacza.

Grawer laserowy

Jest to najtrwalsza z metod znakowania gadżetów reklamowych, gdyż logotypy nigdy nie tracą swojej wyrazistości. Grawerowanie przeznaczone jest dla znakowania produktów z metalu, aluminium i drewna, a także dla znaków o nieregularnych kształtach, cechujących się dużą ilością drobnych detali. Ponadto laser umożliwia oznakowanie dużej ilości produktów w krótkim czasie.

Nadruk UV

Metoda ta umożliwia odwzorowanie logotypu w pełnej kolorystyce. Nadruki UV są niezwykle precyzyjne, wykonywane z fotograficzną dokładnością, z zachowaniem głębi barw i nawet najmniejszych szczegółów. Oczywiście są też wodoodporne, trwałe oraz przyjazne dla środowiska! W procesie produkcji powierzchnia pokrywana jest lakierem odpornym na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania, wstrząsy, a także promieniowanie UV.

Tampodruk

Tampodruk jest najpopularniejszą z technik znakowania gadżetów reklamowych. Jest to metoda szybka, efektowna, stosunkowa tania, umożliwiająca nadruk w kilku kolorach. Świetnie sprawdza się zwłaszcza na przedmiotach o niewielkich rozmiarach.