Aktualności

Pendrive z logo – subtelna reklama Twojej firmy

Współcześni konsumenci, odbiorcy reklamy zdążyli już uodpornić się na komunikaty sprzedażowe. Najprostsze plakaty rozwieszone na słupach ogłoszeniowych w centrach miast czy powtarzające się w kółko spoty radiowe nie tylko przestają przynosić pożądane efekty, ale zaczynają działać wprost odwrotnie – męczą i irytują swoją nachalnością. To dlatego tak ważne jest poszukiwanie nowych narzędzi marketingowych, sięganie po nowe formy i rozwiązania. W dzisiejszych czasach reklama musi bowiem być subtelna, oryginalna, kreatywna, przykuwać uwagę swoją unikatowością, wysublimowaniem, zamiast krzyczeć wprost: „Kup to!”. Tylko wówczas będziemy mogli oczekiwać pozytywnych rezultatów.

Pendrive – gadżet przydatny w każdym biurze

Obecnie pamięć USB to jedno z podstawowych akcesoriów będących nie tylko na wyposażeniu naszego biura, ale nawet osobistej torebki lub teczki. Przynajmniej jednym pendrive’m dysponują dziś chyba wszyscy. Wiele osób w ogóle nie wyobraża sobie bez nich codziennej pracy. Z tego też względu marki, które chcą na stałe zaistnieć w świadomości ludzi mogą, a wręcz powinny wykorzystać popularność przenośnych pamięci flash. Wystarczy wybrać odpowiedni model reklamowego pendrive’a z logo firmy, a następnie obdarować nim obecnych i potencjalnych klientów.

Różne pojemności na różne potrzeby odbiorców

Aby reklama pod postacią pendrive’ów z logo firmy przyniosła jak najlepsze efekty należy dobrze przemyśleć inwestycję. Przede wszystkim pod uwagę trzeba wziąć grupę docelową – jej cechy, gusta, potrzeby, oczekiwania. Gadżet musi się w nie wpisywać. Jednak poza decyzją o designie, na który składają się: materiał z jakiego akcesorium zostanie wykonane (plastik, metal, drewno, skóra), forma, jaką przybierze (klasyczna obudowa z zatyczką lub obrotowym mechanizmem, karta kredytowa, opaska na rękę) oraz kolor, liczą się parametry techniczne pamięci USB. Najpopularniejsze pojemności pendrive’ów reklamowych proponowane przez uznanych producentów to: 2GB, 4GB, 8GB, 16GB i 32 GB.

Im lepsza jakość pendrive’a, tym dłuższy okres funkcjonowania reklamy

Wybierając pendrive reklamowy dla swojej firmy warto zainwestować w gadżet naprawdę wysokiej jakości. W przeciwnym razie bardzo szybko może okazać się, że akcesoria przestają spełniać swoją podstawową rolę. Uszkodzony (np. pęknięty) pendrive wyląduje w koszu, zaś pamięć USB z wytartym znakowaniem nie będzie przypominać o reklamowanej marce tak długo, jakbyśmy tego chcieli. A zatem, solidny materiał oraz trwała metoda zdobienia to absolutna podstawa przy wyborze pendrive’a reklamowego.