Certyfikaty

Szanowny Kliencie!


Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Wszystkie sprzedawane przez nas pendrive i power banki są starannie wykonane, z troską i dbałością o każdy nawet najmniejszy szczegół. Do ich produkcji używane są wyłącznie materiały bezpieczne dla zdrowia ludzi, zwierząt i naszego środowiska. Wszystkie nasze urządzenia spełniają rygorystyczne normy i wymagania, dzięki temu posiadają certyfikaty CE, FCC i RoHS. Kupując u nas masz pewność, że legalnie kupujesz sprzęt najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie. Dla nas jakość jest priorytetem!
certyfikaty_2
Oznakowanie CE na sprzęt elektroniczny jest deklaracją, że produkt posiada certyfikat CE będący potwierdzeniem uzyskania pozytywnych wyników podczas testów na pełnienie norm zgodnych z dyrektywami UE. Wyłącznie towar spełniający normy jakości może być dopuszczony do obrotu na terenie całej Unii Europejskiej. Nasze power banki i endrive osiągają wyjątkowo wysoki poziom kompatybilności elektromagnetycznej.

Sprzedawane przez nas urządzenia posiadają również certyfikat FCC – dopuszczenie w zakresie kontaktu z żywnością. Oznacza to, że korzystnie z nich jest bezpieczne i nie  zagraża zdrowiu ludzi, nie wypływa również na skład i właściwości pożywienia nawet przy bezpośrednim kontakcie.

Spełnianie wymagań dyrektywy RoHS oznacza, że już na etapie produkcji sprzętu elektronicznego zostało ograniczone stosowanie substancji niebezpiecznych, mogących przenikać do środowiska wraz z odpadami elektrycznymi i elektronicznymi.

Program niezależnej i rozpoznawalnej na całym świecie certyfikacji produktów umożliwia Klientom odnalezienie specjalistycznej i uznawaną wśród partnerów biznesowych firmy. Nie ryzykuj, współpracuj z wiarygodną firmą, napisz do nas już dziś!Jesteśmy legalnie działająca firmą zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska. Ponadto współfinansujemy społeczne kampanie edukacyjne mające na celu podniesienie stanu świadomości ekologicznej Polaków. Od nas wszystkich zależy stan środowiska jaki pozostawimy po sobie przyszłym pokoleniom. Staramy się wpajać dzieciom i młodzieży oraz przypominać ich rodzicom, jak należy prawidłowo postępować z odpadami w postaci zużytych baterii, akumulatorów, czy sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Staramy się wspierać i wspomagać osiągnięcie wysokiego poziomu selektywnego zbierania takich odpadów.  Udzielamy informacji na temat zbierania i recyklingu zużytego sprzętu.
U nas kupujesz niezawodne, wysokiej klasy produkty o bardzo dobrych parametrach technicznych. W odróżnieniu od naszej konkurencji udzielamy aż 5-letniej gwarancji na zakupione u nas pendrive. Współpracując z nami masz pewność rzetelnej usługi i miłej obsługi!