Kariera

pracaSzukamy ludzi pełnych pasji i zaangażowania, którzy lubią to co robią. Jeśli jesteś ambitny i kreatywny, lubisz pracę w zespole – napisz do nas! U nas możesz poszerzać swoją wiedzę i rozwijać umiejętności. Prowadzimy całoroczną rekrutację na różne profile stanowisk do naszego głównego biura z siedzibą w Dębicy. Oferujemy zatrudnienie stałe, program płatnych staży i bezpłatnych praktyk. Dla naszych pracowników najważniejszym celem jest dostarczenie naszym klientom i partnerom z całej Europy najwyższej jakości produktów.

Polityka rekrutacji posiada jasne zasady i procedury. Składa się również z kilku etapów. Dokumenty aplikacyjne zbieramy drogą elektroniczną. Po pozytywnej akceptacji otrzymanych dokumentów, kandydat jest zapraszany na rozmowę rekrutacyjną. Podczas dalszego procesu rekrutacji na wolne stanowisko, mogą być również zastosowane dodatkowe narzędzia, które będą wymagane w dalszej pracy. Najczęściej należą do nich: test znajomości języka obcego, próbka pracy lub test zdolności analitycznych.
Etapy procesu rekrutacji:
Etap I: Przesłanie dokumentów aplikacyjnych zgodnie z wytycznymi w ogłoszeniu.
Etap II: Rozmowa kwalifikacyjna i test wiedzy lub umiejętności.
Etap III: Decyzja o przyjęciu.Do kontaktu zapraszamy również studentów ostatniego roku studiów. Pomyśl o swojej przyszłości już dziś. SOLSEN stawia na wykwalifikowaną kadrę, dlatego odbywając u nas staż lub praktykę masz możliwość zapoznani się z nowoczesnymi rozwiązaniami projektowania i produkcji oraz efektywnymi technikami sprzedaży i marketingu. Dla najlepszych oferujemy możliwość zatrudnienia. Aplikuj już dziś!
Jeśli jesteś zainteresowany/a pracą w naszej firmie, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres mailowy: rekrutacja@girit.pl