O nas

USlUGI_03

SOLSEN jest nowatorską polską firmą będącą producentem powerbanków i pendrive’ów.


Stale rozwijamy dział importu, dzięki któremu jesteśmy bezpośrednim eksporterem tych produktów na rynek Polski i całej Unii Europejskiej. Nasza firma prowadzi aktywne działania marketingowe, reklamowe i handlowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wypracowaliśmy szereg niezawodnych technik promocyjnych a oferowane przez nas produkty są wysokiej jakości potwierdzone certyfikatami. Nasze sukcesy opierają się na nieustannym inwestycjom w specjalistyczne maszyny, szkolenia pracowników i innowacyjności.


SOLSEN to specjalista, który jako jedyny łączy technikę i użytkowość ze sztuką – sztuką promocji.

Dlaczego My ?

 • Najwyższa jakość

  USŁUGI_07

  Naszym głównym atutem jest wysoka jakość produktów i związany z nią długi okres gwarancji. Nasze towary spełniają restrykcyjne normy i dyrektywy. Wysoko stawiamy poprzeczkę zarówno sobie jak i konkurencji. Ponadto posiadamy rozbudowane zaplecze techniczne. Inwestycja w ludzi i nowoczesne urządzenia są naszą tajemnicą sukcesu.

 • Dostępność produktów

  USŁUGI_10

  W przeciwieństwie do innych sprzedawców posiadamy duże i stałe stany magazynowe najpopularniejszych produktów. Dzięki naszemu własnemu zapleczu produkcyjnemu i logistycznemu, nasi Klienci zyskują gwarancję terminowych realizacji zamówień.

 • Wsparcie marketingowe

  USŁUGI_24

  Oddajemy w Państwa ręce szereg narzędzi wspierających i ułatwiających realizację zamówień na przenośne nośniki pamięci i powerbanki. Współpracujące z nami Agencje reklamowe mogą korzystać z neutralnych katalogów produktów i oferowanych usług, cennika online, strony internetowej „no name” z możliwością jej personalizacji. Możemy przygotować w Państwa imieniu wizualizację produktów wraz ze znakowaniem logotypów oraz wizualizację projektów indywidualnych w obrazie 3D. Oferujemy również możliwość wysyłki gotowych produktów ekspresowymi przesyłkami „no name” bezpośrednio do klienta końcowego.

 • Doświadczenie

  USŁUGI_12

  Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu w branży reklamowej potrafimy wyjść na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Wspieramy wiedzą i technikami promocji Agencje reklamowe. Oferujemy kompleksową obsługę, która pomoże w skutecznej promocji Państwa marki.

 • Bogaty wachlarz produktów

  USŁUGI_14

  U nas znajdziesz wszystko czego potrzebujesz! Oprócz standardowych urządzeń odnajdziesz również ekskluzywne produkty. Realizujemy projekty, których inni się nie podejmą. Dzięki nam, zyskujesz możliwość stworzenia niepowtarzalnego, unikalnego i funkcjonalnego urządzenia o wysokich parametrach technicznych. Podaruj sobie luksus w atrakcyjnej cenie. W SOLSEN nie spoczywamy na laurach, lecz ciągle rozszerzamy nasz asortyment i ofertę świadczonych przez nas dodatkowych usług. Od początku istnienia naszej firmy priorytetem było dla nas dostarczenie na lokalny rynek nowatorskich i atrakcyjnych produktów, niedostępnych dotychczas w Polsce.

 • Profesjonalna obsługa

  USŁUGI_16

  Najwięcej satysfakcji dają nam sukcesy i zadowolenie naszych Klientów. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego zamówienia, bardzo wysokie standardy obsługi klienta i profesjonalizm. Naszą firmę tworzą ludzie z pasją, zaangażowani w każdy projekt. Nam możesz zaufać!

 • Szybkość i wygoda

  USŁUGI_18

  Dzięki możliwości składania zamówień on-line na każdym urządzeniu mobilnym, zawsze możesz sprawdzić aktualne ceny i promocje, porozmawiać z konsultantem czy stworzyć Swój własny projekt i to bez wychodzenia z biura!

 • Atrakcyjne ceny

  USŁUGI_20

  Gwarancja stałych cen to niejedyny nasz atut. Podążamy za aktualnymi trendami i ofertami. Dzięki nam, masz pewność, że zawsze kupujesz produkty najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie! Kupując u nas współpracujesz z doświadczonym i solidnym partnerem.

 • Promocje i rabaty

  USŁUGI_22

  Dbamy o naszych Klientów. Robiąc u nas zakupy możesz liczyć na liczne promocje. Doceniamy długotrwałą współpracę, dlatego wprowadziliśmy rabaty dla stałych Klientów. Ponadto każdy stały klient, zawsze może indywidualnie negocjować warunki sprzedaży i przyznanie stałych rabatów.