ZNAKOWANIE

Pendrive to narzędzie pracy niemal każdego człowieka nastawionego na rozwój i ceniącego sobie wygodę pracy. Aby uczynić ten element jeszcze bardziej unikatowym, proponujemy znakowanie przy jednoczesnym wyborze nośnika z naszej licznej oferty. Poprzez naniesienie znaku, bądź logo, Państwa firma czyni ten przedmiot codziennego użytku, swoją wizytówką, przy zachowaniu funkcjonalności. Technikę znakowania dostosowujemy do materiału, z jakiego został wykonany Pendrive, dbając, aby logo było czytelne i widoczne.

 

 

 • Grawer laserowy

  znakowanie_laser

  Grawerowanie jest najtrwalszą z metod znakowania produktów reklamowych. Naniesione logotypy nigdy nie stracą swojej wyrazistości. Używamy wyłącznie najlepszych laserów typu YAG i CO2. Grawerowanie stosuje się głównie do znakowania produktów z metalu, aluminium i drewna. Ten typ personalizacji jest idealny dla logotypów o nieregularnych kształtach z dużą ilością małych detali. Grawer laserowy jest metodą umożliwiającą w szybkim czasie oznakowanie dużej ilości pendrive’ów a przy tym zachowuje estetykę i elegancję na najwyższym poziomie.

  znakowanie
 • Tampodruk

  znakowanie_tampodruk

  Tampodruk jest uniwersalnym narzędziem do znakowania wielu przedmiotów o różnym podłożu. Walory użyteczne w tej technice są również ważne jak aspekty jakości i trwałości. Tampodruk to najbardziej popularna technika druku: szybka, efektowna i stosunkowa tania. Tampodruk umożliwia nadruk w kilku kolorach. Wybierając tę technikę macie Państwo pewność, że wykonamy grafikę ze starannością i dokładnością, w pełni odpowiadającej przedstawioną w wizualizacji. Tampodruk idealnie sprawdza się przy niewielkich przedmiotach.

  znakowanie
 • Druk UV

  znakowanie_uv

  Nadruk UV jest to metoda umożliwiająca wykonanie nadruku w pełnej kolorystyce. Nadruk UV wykonywany jest z fotograficzną dokładnością, z głębią barw i najwyższą dbałością o nawet najmniejszy szczegół. Metoda jest wodoodporna, trwała i co ważne – przyjazna środowisku! W procesie produkcji powierzchnia nadruku zostaje pokryta lakierem odpornym na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania, wstrząsy czy promieniowanie UV. Dzięki bezpośredniemu drukowi możemy nanieść na powierzchnię znakowania wszystko czego pragniesz i potrzebujesz.

  znakowanie
 • Tłoczenie

  znakowanie_tloczenie

  Tłoczenie jest wyjątkową metodą znakowania nadającą produktom ekskluzywny i niepowtarzalny charakter. Tłoczenie stosuje się do materiałów skórzanych lub ekoskóry. Dzięki tłoczeniu uzyskujemy trójwymiarowe odwzorowanie loga. Efekt znakowania jest bezbarwny i subtelny. Spersonalizowane przedmioty dzięki tłoczeniu zachowają swój elegancki wygląd a przekaz reklamy nie przytłacza. Dzięki stosowaniu przez nas najnowocześniejszych maszyn, zapewniamy Państwu maksymalną dokładność odwzorowania logotypów a efekt znakowania zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

  znakowanie